Впечатление о турнире в Чехии Степана Мула

22 февраль 2019

12 лютого ми приїхали в Вену (Австрія), потім ми їхали на автобусі в Чехію (Годонін) – це дуже маленьке місто, населення 23 000 чоловік. Зал дуже великий 19 столів, 2 тренувальних зала, столи (JOOLA) 2018 р. модель. Отскок від столу дуже схожий як у DONIC. М’ячами грали Batterfly (A40+), як на мене, кращого м’яча не буває, всі рівні. Світло у залі прекрасне, на кожному столі класно грати. Організація дуже хороша, це що про зал.

Познайомився з цікавими людьми, багато дізнався про настільний теніс. Мені сподобались, як грають 2 гравці – Кульчицький, Кубік. Кульчицький грає «банками», но стабільно. Він у фіналі виграв без шансів 4:0 Бана з Хорватіі. Мені сподобалась гра Росія – Румунія. 2:0 Росія програвала і виграли 3:2. При рахунку 2:2 (командний), росіянин убрав румуна 3:0, який виграв Грєбнєва 3:1. Гребнєв сильніший, чим цей росіянин, по фаміліі Меликов. Виграв психологічно, почав кричати: «Я папа здесь», «Йди сюди». Румун просто посипався.

Снідали ми в готелі, а обідали і вечеряли у залі (їдальня у залі). Мені сподобався найбільше сніданок, бо був шведський стіл.

В цілому змаганні хороші, все на високому рівні, я побачив настільний теніс з іншої сторони.